KPPSP Radziejów

Tragiczny wypadek w miejscowości Borek gm. Topólka


18 maja 2018 r. 12:43
Tragiczny wypadek w miejscowości Borek gm. Topólka

W dniu 16 maja 2018 roku w miejscowości Borek gm. Topólka doszło do wypadku drogowego. Powiatowe Stanowisko Kierowania w Radziejowie otrzymało zgłoszenie o godz. 13.51. Na miejsce zdarzenia zadysponowano służby ratownicze.

Samochód osobowy marki RENAULT Megane uderzył w przydrożne drzewo i w całości objęty był pożarem. Wewnątrz samochodu znajdowały się zwęglone zwłoki kierowcy. Na miejscu zdarzenia była Policja i Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania zastępów OSP, które dotarły na miejsce jako pierwsze, polegały na podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palący się pojazd i drzewo. Po dotarciu zastępu z JRG Radziejów podano jeden prąd piany średniej. Po ugaszeniu pojazdu, przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do zwłok kierowcy, które do dalszego postępowania zabezpieczyli policjanci. Miejsce zdarzenia uprzątnięto z pozostałości powypadkowych. Po uprzątnięciu jezdni oraz pojazdu ruch został przywrócony.

W akcji brały udział: zastępy z JRG Radziejów GBA 2/16, GLBA 1/2,5/2, Slop Nissan oraz samochody ratowniczo-gaśnicze z OSP Topólka GBA 2,8/16, Orle GBA 2,5/16, policja, pogotowie ratunkowe.

Kręci mnie bezpieczeństwo

Kręci mnie bezpieczeństwo

Kampania społeczna "Kręci mnie bezpieczeństwo"

Czad i ogień - obudź czujność

Czad i ogień - obudź czujność

Kampania społeczna "Czad i ogień - obudź czujność"

STOP pożarom traw

STOP pożarom traw

Kampania "STOP pożarom traw"

Enova365

KPPSP Radziejów
88-200 Radziejów, ul. Szpitalna 17
kppsp_radziejow@kujawy.psp.gov.pl
Tel/Fax +48 54 285 45 48

Numer alarmowy
998 lub 112