KPPSP Radziejów

Pożegnanie strażaków odchodzących na zaopatrzenie emerytalne


13 marca 2017 r. 11:09
Pożegnanie strażaków odchodzących na zaopatrzenie emerytalne

W dniu 24 lutego 2017 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Radziejowie odbyło się uroczyste pożegnanie dwóch funkcjonariuszy przechodzących w stan spoczynku asp. sztab. Dariusza Głowackiego i asp. Arkadiusza Pawlaka.

 

Asp. sztab. Dariusz Głowacki swoją przygodę z pożarnictwem rozpoczął 1 grudnia 1990 roku w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnej w Radziejowie, następnie kontynuował służbę od 1 lipca 1992 w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawski, a od 1 stycznia 1999 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie.

Asp. sztab. Dariusz Głowacki przez wiel lat pełnił służbę jako dyżurny operacyjny na Powiatowym Stanowisku Kierowania. Przez 27 lat służby dał się poznać z jak najlepszej strony. Jako dyżurny operacyjny Powiatowego Stanowiska Kierowania wykazywał się dużym zaangażowaniem, opanowaniem i profesjonalizmem.

 

Asp. Arkadiusz Pawlak służbę w pożarnictwie rozpoczął 14 lipca 1997 roku w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim, a do 1 stycznia 1999 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie. asp. Arkadiusz Pawlak pełnił służbę na następujących stanowiskach służbowych: stażysty, młodszego ratownika, ratownika, starszego ratownika, operatora sprzętu specjalnego, dowódcy zastępu, zatępcy dowódcy zmiany. Był funkcjonariuszem zaangażowanym w wykonywanie powierzonych mu zadań, odpowiedialnym i sumiennym, wielokrotnie narażał życie i zdrowie w działaniach ratowniczych. Za udział w jednej z akcji ratując życie ludzkie został odznaczony Brązową odznaką " Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej".

Kręci mnie bezpieczeństwo

Kręci mnie bezpieczeństwo

Kampania społeczna "Kręci mnie bezpieczeństwo"

Czad i ogień - obudź czujność

Czad i ogień - obudź czujność

Kampania społeczna "Czad i ogień - obudź czujność"

STOP pożarom traw

STOP pożarom traw

Kampania "STOP pożarom traw"

Enova365

KPPSP Radziejów
88-200 Radziejów, ul. Szpitalna 17
kppsp_radziejow@kujawy.psp.gov.pl
Tel/Fax +48 54 285 45 48

Numer alarmowy
998 lub 112