KPPSP Radziejów

Pożegnanie funkcjonariuszy przechodzących w stan spoczynku


6 lipca 2017 r. 12:51
Pożegnanie funkcjonariuszy przechodzących w stan spoczynku

W dniu 30 czerwca 2017 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Radziejowie odbyło się uroczyste pożegnanie dwóch funkcjonariuszy przechodzących w stan spoczynku st. ogn. Jana Fera i st. ogn. Lesława Tomczaka.

 

St. ogn. Jan Fer swoją przygodę z pożarnictwem rozpoczął 25 listopada 1996 roku roku w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu, a od 1 kwietnia 1999 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie. St. ogn. Jan Fer przez wiel lat pełnił służbę jako stażysta, ratownik, starszy ratownik kierowca, a w ostatnim okresie jako dowódca zastępu. Dał się poznać z jak najlepszej strony, wykazywał się dużym zaangażowaniem, opanowaniem i profesjonalizmem.

 

st. ogn. Lesław Tomczak służbę w pożarnictwie rozpoczął 1 kwietnia 1999 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie. St. ogn. Lesław Tomczak pełnił służbę na następujących stanowiskach służbowych: stażysta, młodszy ratownik, ratownik kierowca, starszy ratownik kierowca, starszy operator sprzetu specjalnego. Był funkcjonariuszem zaangażowanym w wykonywanie powierzonych mu zadań, odpowiedzialnym i sumiennym

Kręci mnie bezpieczeństwo

Kręci mnie bezpieczeństwo

Kampania społeczna "Kręci mnie bezpieczeństwo"

Czad i ogień - obudź czujność

Czad i ogień - obudź czujność

Kampania społeczna "Czad i ogień - obudź czujność"

STOP pożarom traw

STOP pożarom traw

Kampania "STOP pożarom traw"

Enova365

KPPSP Radziejów
88-200 Radziejów, ul. Szpitalna 17
kppsp_radziejow@kujawy.psp.gov.pl
Tel/Fax +48 54 285 45 48

Numer alarmowy
998 lub 112